• Сб. Жов 1st, 2022

Суд Одеси відправив до колонії адміністратора проросійського телеграм-каналу

18:08 Сер 2, 2022 ,

Приморський районний суд Одеси засудив до трьох років позбавлення волі уродженку Березівки, яка працювала адміністратором проросійського телеграм-каналу.  Про це повідомляє "Думська".

Мешканку Одеської області, яка адмініструвала один з проросійських телеграм-каналів, визнали винною в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, діях, спрямованих на насильницьку зміну або повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади.

У вироку суду зазначено, що обвинувачена поширювала в каналі матеріали, що підтримують військову операцію РФ, а також роздроблення України.

Варто відзначити, що підсудна визнала свою провину в повному обсязі. На виправдання своїх дій вона пояснила, що піддалася російській пропаганді, дивилася російські телеканали, а дитинство провела в Росії. Разом з тим уродженка Березівки розкаялася і заявила про наміри піти працювати у волонтерський центр.

Однак суд визнав за необхідне призначити покарання, пов'язане з позбавленням волі. Їй призначили три роки позбавлення волі без конфіскації майна.

Уточнюється, що термін відбуття покарання буде обчислюватися з моменту затримання жінки - з 18 липня. Зараз Українка перебуває в слідчому ізоляторі.

Нагадаємо, що священика з Сумської області судитимуть за підтримку дій РФ в Україні.