• Сб. Жов 1st, 2022

Суд заарештував майно родини Медведчука на $1 млн

Джерело: 112ua.tv

Служба безпеки України розповіла про накладення арешту на власність народного депутата Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко загальною вартістю понад мільйон доларів. Про це йдеться у Telegram-каналі українського відомства.

«З ініціативи СБУ заарештовано додаткові активи Медведчука та Марченка, якими керували з РФ. Рішенням суду накладено арешт зокрема на: корпоративні права на ТОВ зі статутним капіталом 38 мільйонів гривень, банківські рахунки на 1,3 мільйона гривень, дві земельні ділянки площею 3 та 5 гектарів, приміщення двох готельних комплексів площею 4,5 та 2,4 тисячі квадратних метрів», – сказано в повідомленні.

У СБУ уточнили, що стосовно Медведчука триває досудове розслідування і здійснюється воно за такими статтями Кримінального кодексу України:
- ч. 1 ст. 110-2 - фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни або повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України

- ч. 2 ст. 209 – легалізація (відмивання) майна, отриманого злочинним шляхом.

Нагадаємо, що Личаківський райсуд Львова продовжив арешт без права внесення застави до депутата Верховної Ради України Віктора Медведчука до 9 серпня.

У середині липня стало відомо, що гелікоптер та літак Медведчука передали на потреби ЗСУ.