• Пт. Сер 19th, 2022

ЗМІ: Савіку Шустеру заборонено в'їзд в Україну на три роки

14:08 Сер 4, 2022

Українському журналісту і телеведучому Савіку Шустеру заборонили в'їзд в Україну на три роки. Про це повідомило видання «Страна.юа " з посиланням на власні джерела.

"За інформацією джерел "страни" в правоохоронних органах, журналісту і телеведучому Савіку Шустеру заборонили в'їзд в Україну на три роки», - йдеться в повідомленні видання.

Стверджується, що прикордонникам наказано не пускати Шустера в Україну на підставі воєнного стану і наявності у журналіста громадянства іншої країни.

У виданні припускають, що причиною введеного обмеження може бути критика Шустером Володимира Зеленського та керівника його офісу Андрія Єрмака.

"Країна" нагадує, що раніше Шустер заявляв про наявність у нього громадянства Італії. В даний час він знаходиться за межами України.

Пояснимо, що Савік Шустер з 2019 року є ведучим ток-шоу «Свобода слова з Савіком Шустером» на телеканалі «Україна».

Нагадаємо, напередодні співробітники Служби безпеки України затримали депутата Черкаської міської ради, який очолював до заборони фракцію» опозиційна платформа – за життя «і одночасно виступає в ролі помічника чинного народного депутата - чоловік планував очолити» адміністрацію " в Черкаській області в разі переходу регіону під контроль російської армії.