• Пт. Сер 19th, 2022

Резніков назвав звіт Amnesty International «збоченням»

16:08 Сер 4, 2022
Джерело: hronika.info

Звіт правозахисної організації Amnesty International, в якому дії українських військових визнані загрозливими для цивільного населення, є свідченням втрати адекватності. Відповідну думку на своїй сторінці в соцмережі Facebook озвучив міністр оборони України Олексій Резніков.

За його словами, правозахисники прирівнюють дії Росії в Україні до самозахисту української держави.

"Будь - які спроби навіть побіжно зрівняти неспровоковану російську агресію і український самозахист, як це зроблено в матеріалі Amnesty International, - це свідчення втрати адекватності і спосіб знищити свій авторитет», - підкреслив міністр.

При цьому він зазначив, що своїм звітом Amnesty International ставить під сумнів право українців на захист свого житла і життя. Такі дії, вважає Резніков, є "збоченням, в які б правові конструкції його не маскували".

"Україна-правова держава. Ми всебічно аналізуємо і даємо оцінку, в тому числі - юридичну, подіям на війні, як того вимагають наші зобов'язання. Але ми не дозволимо паплюжити нашу армію, наших захисників. Це я як юрист кажу", - констатував він.

Нагадаємо, що Amnesty International оприлюднила звіт, у якому йдеться про те, що українські військові ставлять під загрозу громадянське населення, розміщуючи сили у житлових районах.