• Сб. Гру 3rd, 2022

Про проект

ПРАВОВИЙ КОНТРОЛЬ

Редакція «Правовий Контроль» - незалежний медійно-юридичний проект, заснований групою журналістів і правозахисників.

ПРАВОВИЙ КОНТРОЛЬ - це творче об'єднання активних громадян, членів неурядових організацій, а також креативних ініціатив в єдиний інструмент громадянського суспільства. Наша мета - забезпечити юридичну, громадську, а також, інформаційну підтримку діяльності соціальних інститутів в їх боротьбі за верховенство права, дотримання європейських стандартів юстиції і в протидії корупції. Ми беремо участь у висвітленні значимих подій, інцидентів, об'єктивно даємо їм оцінку, а також інформуємо громадськість про діяльність органів державного менеджменту.

Як ми працюємо:

• надаємо інформаційно-правову допомогу;

• проводимо журналістські розслідування;

• виявляємо і оприлюднюємо факти можливих правопорушень;

• медійно супроводжуємо резонансні кримінальні справи і судові процеси;

• публікуємо оглядові, просвітницькі, аналітичні та критичні матеріали.

Запрошуємо до співпраці позаштатних кореспондентів

Для залучення в команду «Правового Контролю» необхідно заповнити форму, ознайомитися з правилами, подати заяву про вступ (всі зразки внизу сторінки), сплатити внесок за виготовлення прес-карти, відправити своє фото для прес-карти, скан (або фото) копію паспорта (1, 2-3, 10-11 стор), а також ідентифікаційного коду, і Ваше фото з відкритим на першій сторінці паспортом в руках.

«Правовий Контроль» має право залишити Вашу заявку без розгляду або відмовити Вам без пояснення причин. Ми не відкидаємо заявки через ознаки статі (гендеру), національності, мови, сексуальної орієнтації, інвалідності і подібне, дотримуючись європейських стандартів рівності.

Слід пам'ятати, що «Правовий Контроль» не підтримує жодну з політичних сил і (або) фігур.

Зібрані матеріали, власну думку, погляди, відео, ідеї, статті і замітки, позаштатні кореспонденти можуть публікувати на ресурсі інформаційних майданчиків «Правового Контролю», як в паперовому (газета) так і в електронному вигляді, з дотриманням норм моралі, законодавства і журналістських стандартів . Матеріали приймаються до публікації українською та російською мовами.

Опубліковані матеріали є інтелектуальною власністю «Правового Контролю», авторські права зберігаються за безпосереднім автором матеріалу.

Питання гонорару обговорюються індивідуально.

перейти ПРАВИЛА УЧАСТІ В ПРОЄКТІ

перейти КОДЕКС ЕТИКИ УЧАСНИКА

перейти ЗАЯВА НА ВСТУП

перейти ОБЛІКОВА ФОРМА НА ВСТУП

перейти РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ПРОЄКТУ

Питання ви можете задати у телеграмі: t.me/pcorgua

Фото для посвідчення, скан (або фото) копію паспорта, фото з паспортом, сканкопію заяви на вступ необхідно відправити на електронну адресу: [email protected]

Редакція "Правового Контролю" не завжди погоджується з висновками автора та розділяє його думку.