• Пт. Сер 19th, 2022

Поліцейські допомагають колекторським службам, які віджимають квартири - Олександр Сухарський

7 липня, в Голосіївському районі Києва місцевий житель Іван Мартинюк забарикадувався в квартирі і викликав поліцію, так як охоронна фірма приїхала що б його виселити. Як пізніше з'ясувалося, охоронна фірма приїхала разом з колекторами і поліцейськими.

Вистріливши через двері квартири, Мартинюк поранив поліцейського і двох цивільних, які розкривали двері болгаркою. Наряд який він викликав, не встиг приїхати до цього моменту, а адвоката не допустили до квартири.

Громадська організація «Браття», заступилася за обвинуваченого і буде відстоювати справедливість законним способом. Сам Іван Мартинюк на даний момент знаходиться під вартою за рішенням Голосіївського районного суду міста Києва.

Журналіст «Правового Контролю» взяв коментар у голови громадської організації «Браття» Олександра Сухарського, який був присутній під час судового засідання.

За фактом події, потрібно проводити службову перевірку і притягати до відповідальності співробітників поліції за спільні дії з колекторськими службами, - Олександр Сухарський.

З приводу подальших дій організації, Олександр відповів що «Браття» будуть протистояти цьому тільки в законних рамках. Громадськими діями, юристами, адвокатами, діючи в правовому полі.