• Пт. Сер 19th, 2022

Миколаїв «закривають» на вихідні

14:08 Сер 5, 2022

У Миколаєві вводиться тривала комендантська година, яка стартує з сьогоднішнього дня до понеділка, 8 серпня, включно. Відповідну інформацію у своєму відеозверненні, оприлюдненому в Telegram-каналі, озвучив глава ОВВА Віталій Кім.

"Мною сьогодні підписано розпорядження, згідно з яким на території Миколаєва вводиться комендантська година з 23:00 5 серпня 2022 до 05:00 8 серпня 2022», - повідомив він.

Таким чином, комендантська година розпочнеться сьогодні (5 серпня) о 23:00 і закінчиться в понеділок (8 серпня) о 05:00.

В той же час Кім підкреслив, що на вихідних Миколаїв буде повністю закритий. У зв'язку з цим він закликав городян заздалегідь купити всі необхідні продукти.

"Поставтеся з розумінням. У вихідні місто буде закрито. Закупіться їжею і водою. Ми працюємо і по колаборантах, в тому числі», - сказав він.

Кім нагадав, що заборонено перебування людей у вказаний період часу на вулицях та інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень.

Очільник області додав, що прогулянки з дітьми та вигул собак біля будинку дозволяються, однак закликав все ж не виходити на вулицю без потреби.

Нагадаємо, що раніше Кім розповів про наявність в місті колаборантів, заради упіймання яких був вироблений спеціальний план, під час якого місто буде закрито на кілька днів.