• Сб. Гру 3rd, 2022

Литва передасть в Україну артилерійські снаряди та зимовий одяг для солдатів

08:11 Лис 22, 2022
Джерело: delfi.lt

Литва має намір поставити Україні боєприпаси для артилерії калібру 155 мм, а також партію зимового одягу для українських військовослужбовців. Відповідну інформацію на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook опублікував міністр оборони Литви Арвідас Анушаускас.

"Найближча військова підтримка вже вирішена - будуть передані боєприпаси для 155-мм артилерії, яка вкрай необхідна на фронті. Агентство оборонних ресурсів Міноборони підписало контракти з виробниками на відновлення цих резервів", - написав він.

При цьому міністр пообіцяв ще більшу підтримку Збройних сил України з боку Литви, але не уточнив, про що саме йде мова.

При цьому він лише вказав, що протягом місяця контракт з виробниками зимового одягу для Збройних сил України буде виконаний.

Також міністр оборони Литви повідомив про підписання контрактів на 2023 рік з литовським бізнесом, який виробляє необхідну для України військову техніку.

«Литва також зробить внесок у міжнародний фонд фінансування важкої бронетехніки, її виробництва або модернізації та придбання. Тому, якщо що, то будуть танки, передані українцям за наш рахунок", - сказав Анусаускас.

Підбиваючи підсумки, міністр додав, що Литва розширить курси військової підготовки українців до 1500 військовослужбовців. Водночас, за його словами, це не враховуватиме нинішніх військових, які проходять підготовку.

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Farvydas.anusauskas%2Fposts%2Fpfbid0aLjBSnfmpqSL2mvV81ykQhbphPaZHmEQr4qSiCHymUMqDLeJKn3yKBZGke7DBgZYl&show_text=true&width=500Нагадаємо, Литва відмовилася передати Україні німецький Panzerhaubitze 2000.