• Сб. Гру 3rd, 2022

"Луцькому терористу", який у 2020 році захопив автобус, дали 13 років позбавлення волі

18:09 Вер 26, 2022
Джерело: discover24.ru

Суд засудив до 13 років позбавлення волі терориста, який у липні 2020 року захопив автобус з пасажирами у Луцьку. Про це повідомляє Генеральна прокуратура України.

"За публічними звинуваченнями Волинської обласної прокуратури "луцького терориста" засудили до 13 років позбавлення волі з конфіскацією майна", - йдеться у повідомленні.

В ході судового слідства було доведено, що чоловік, маючи при собі автомат Калашникова, боєприпаси і вибухові пристрої, взяв у заручники 13 осіб - водія і пасажирів рейсового автобуса, серед яких був і неповнолітній. Засуджений тримав їх 12 годин.

За даними Генпрокуратури, суд визнав його винним у захопленні заручників, вчиненні терористичного акту, незаконному поводженні зі зброєю, боєприпасами та вибуховими пристроями, примушуванні працівника автотранспорту до невиконання своїх обов'язків шляхом погрози вбивством.

Нагадаємо, 21 липня 2020 року чоловік захопив автобус на Театральній площі Луцька та взяв у заручники пасажирів. Перші спроби переговорів не увінчалися успіхом. Однак близько 9 вечора перших трьох заручників - дитину, літню жінку і вагітну жінку - випустили з автобуса. Приблизно через 40 хвилин біля автобуса пролунав вибух. Заручники почали поспішно виходити з автобуса. Силовики штурмували автобус і затримали терориста. Пізніше в МВС повідомили, що він озброєний автоматом, пістолетом і гранатою.