• Пт. Сер 19th, 2022

Гаряча фаза війни закінчиться до кінця року - генерал-майор ЗСУ

16:08 Сер 5, 2022

Гаряча фаза бойових дій в Україні однозначно завершиться до кінця поточного року. Відповідну думку висловив генерал-майор ЗСУ Дмитро Марченко в інтерв'ю Інтерв'ю Тарасу Березовцю.

За його словами, він не чекає нічого нового від росіян - їх тактика йому добре відома.

"Я хочу всіх заспокоїти, не треба їх боятися, їм страшніше, ніж нам, вони теж бояться, треба чинити опір. Будемо їх бити і виганяти, це наша земля, ми нікого не боїмося і не будемо нікого сюди пускати», — заявив генерал.

Разом з тим він закликав росіян здаватися бійцям ЗСУ.

"Дуже рідко беруся прогнозувати, але довго гаряча фаза цієї війни тривати не буде. Ні росіяни, ні ми не потягнемо. Саме гаряча фаза закінчиться до кінця року однозначно", - сказав Марченко.

Воєначальник підкреслив: українська армія зможе повернути Херсонську область під свій контроль до настання холодів в тому випадку, якщо Київ отримає зброю, яку обіцяли партнери.

«Коли ми будемо знати, скільки нам дадуть зброї, тоді можна робити які-небудь прогнози на цей рахунок, поки це важко. Ми будемо битися в будь — якому випадку, із Західною зброєю або без неї, якщо буде треба, будемо бити росіян вилами», - підсумував він.

Нагадаємо, що напередодні президент України Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки верховного Головнокомандувача, на якому учасники розглянули низку нагальних питань у сфері безпеки країни