• Сб. Гру 3rd, 2022

Естонія заборонила в'їзд росіянам з шенгенською візою

15:08 Сер 11, 2022
Джерело: politforums.net

Влада Естонії прийняла рішення, згідно з яким громадянам РФ, які мають шенгенську візу, видану в цій республіці, буде закритий в'їзд в країну. Про це на урядовому брифінгу в Талліні повідомив міністр закордонних справ Республіки Урмас Рейнсалу, передає DELFI.

"Уряд за пропозицією МЗС прийняв рішення, що через тиждень буде введена санкція щодо діючих шенгенських віз, виданих Естонією громадянам Росії. Їм буде заборонений в'їзд до Естонії», - заявив він.

Рейнсалу також додав, що з цього правила будуть зроблені винятки.

Зокрема, під санкції не підпадуть співробітники дипломатичних представництв Росії в Естонії та члени їх сімей, а також особи, які займаються міжнародними перевезеннями або мають право вільного пересування за законами ЄС.

Крім того, дія обмежень не поширюватиметься на осіб, в'їзд яких до Республіки необхідний з гуманітарних міркувань, на близьких родичів громадян Естонії і власників постійного виду на проживання в Республіці. Міністр уточнив, що в даний час Естонія має дані про більш ніж 50 тис.діючих шенгенських віз, виданих громадянам Росії.

Нагадаємо, що Україна з 1 липня ввела візовий режим з Росією.

Разом з тим днями стало відомо, що український лідер Володимир Зеленський розгляне петицію про повну заборону в'їзду росіян в Україну.