• Вт. Січ 31st, 2023

Депутати Львівської обласної ради закликали Раду заборонити діяльність УПЦ МП

20:11 Лис 29, 2022
Джерело: пресс-служба УПЦ МП

Депутати Львівської обласної ради проголосували за введення заборони на діяльність Української православної церкви Московського патріархату в регіоні, у зв'язку з чим направили звернення до Верховної Ради з проханням виконати це рішення. Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної ради.

У зверненні депутати просять внести зміни до законодавства України, щоб забезпечити прийняття рішення про введення заборони УПЦ МП в області.

На зборах депутати також рекомендували органам місцевого самоврядування провести загальні збори релігійних громад, щоб сприяти зміні їх підпорядкування. Крім того, вони звернулися до правоохоронців та Сил територіальної оборони щодо забезпечення збереження майна та культурних цінностей релігійних організацій, які перейдуть до інших конфесій.

"Під час богослужінь духовенство продовжує нав'язувати парафіянам наративи агресора та пам'ятає предстоятеля Російської православної церкви, який не лише не засудив російське вторгнення в Україну, а й продовжує підтримувати режим В. Путіна та благословляти збройні сили Російської Федерації на фізичне знищення українців", - йдеться у зверненні. «Ми, депутати Львівської обласної ради, усвідомлюючи свою відповідальність перед виборцями Львівщини, вважаємо неприпустимим продовження існування та діяльності УПЦ МП в Україні в цілому та у Львівській області зокрема».

Нагадаємо, 22 листопада Служба безпеки України заявила про проведення заходів безпеки в Києво-Печерській лаврі.