• Сб. Гру 3rd, 2022

Чому Іван Мартинюк (голосіївський стрілок) стріляв у поліцейських? Відео.

У п'ятницю, 9 липня, Івана Мартинюка привезли на судове засідання щодо обрання запобіжного заходу. Підозрюваний заявив, що спочатку розпорошив сльозогінний газ, коли невідомі люди намагалися зламати замок. Після, двері почали спилювати електроінструментом, і він відкрив вогонь.

"На моє прохання про надання постанови суду або дочекатися адвокатів ніхто не відреагував - одразу почався злом. Про все нас попередила охорона комплексу, про те, що" їде охоронна компанія "Шериф", якісь люди, щоб зрізати замки, поставити сигналізацію, викинути вас з квартири ", - висловився Іван Мартинюк.

За словами Івана Мартинюка, жоден поліцейський не показав посвідчення до того, як він вистрілив. Також, йому не надали документів про виселення.

Що відомо про інцидент. 7 липня, в Голосіївському районі Києва місцевий житель Іван Мартинюк забарикадувався в квартирі і викликав поліцію, так як охоронна фірма приїхала щоб його виселити з квартири.

Вистріливши через двері квартири, він поранив поліцейського і двох цивільних, які розкривали двері болгаркою. Постріл був зроблений з рушниці Hatsan Escort. У чоловіка є дозвіл на зброю, отриману в травні 2021 року.

Відзначимо, що напередодні один з центральних телеканалів опублікував відео з нагрудної камери поліцейського. На цих кадрах видно, що двері в квартиру "голосіївського стрілка" намагалися розкрити болгаркою. При цьому були присутні багато людей, включаючи поліцейських, один з яких навмисно закривав оглядове вічко в дверях.