• Вт. Січ 31st, 2023

Секретар РНБО Данілов закликав знищити Росію

19:12 Гру 1, 2022

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що Росія не гідна сидіти з нею за столом переговорів - більш того, держава повинна припинити своє існування в нинішніх кордонах. Відповідну заяву він озвучив на Київському безпековому форумі, передає УНІАН.

"Їх (росіян– прим. ред.) її просто потрібно знищити, щоб вони перестали існувати як країна в тих межах, в яких вони існують. Сьогодні Росія - одна з небагатьох країн, які мають на своїй території колонії, які знищили величезну кількість народів, їх мову, культуру, традиції. Вони просто варвари. І коли вони кажуть, що ми повинні сісти за один стіл з цими варварами і про щось поговорити, я думаю, що це не гідно нашого народу", - сказав секретар РНБО.

Більше того, зазначив він, Україна довела, що Росії не варто боятися. Він також запевнив, що Україна не має нічого спільного з Росією.

«Ви Московія, яка була на її території, ви злодії, які постійно крали чиюсь історію, ви постійно чогось вимагаєте, але ви зовсім не гідні того, щоб хтось у світі спілкувався з вами ... Я взагалі вважаю, що Путін і Гітлер - сіамські близнюки, тільки один народився трохи пізніше", - резюмував Данілов.

Раніше Олексій Данілов закликав Росію поквапитися з переговорами з Україною.