• Сб. Кві 1st, 2023

Буданов: вступ України до ЄС і НАТО системно послабить Росію

11:01 Січ 30, 2023

Керівник Головного розвідувального управління Міністерства оборони України Кирило Буданов заявив, що Україна має системно послаблювати Росію, тому їй необхідно активно інтегруватися в євроатлантичні та європейські структури. Відповідну заяву він озвучив в інтерв'ю польському новинному порталу Wirtualna Polska.

За його словами, складно говорити про те, яке майбутнє чекає відносини між РФ і Україною, оскільки ясно одне: "це буде дуже складний процес".

«Цікаво, що зараз в російському інформаційному просторі, в першу чергу в інтернеті, а також серед частини опозиції, починає поширюватися думка про те, що в цьому вторгненні слід звинувачувати тільки «путінську кліку». І суспільство тут ні при чому. І ми воюємо з країною, де більше двох третин населення підтримали дії Путіна", - сказав Буданов.

Керівник Головного розвідувального управління Міністерства оборони України вказав на те, що майбутнє самої Росії дуже туманне: скільки елементів врешті-решт розпадеться РФ, і з ким Україні доведеться говорити про репарації та притягнення до відповідальності винних у злочинах.

«Наші завдання, завдання України – системне і державне послаблення Російської Федерації. Для цього ми повинні активно входити в євроатлантичні та європейські структури: політичну, економічну, безпекову, правову, гуманітарну та освітню", - констатував він.

Підсумовуючи, Буданов наголосив, що Україна має забути про свій пострадянський період, "як про страшний сон".

Раніше Буданов заявив, що Київ планує наступ навесні.